GRATIS ONLINE MINICLASS

Ontdek de Liefde in je Relatie
met Familieopstellingen

De liefde is het allermooiste dat we hebben. Liefde heeft met uitreiken te maken. Vol liefde en vertrouwen reik jij uit naar de ander vanuit je hart. Je geeft  vanuit jouw  binnenste alles wat je hebt aan de wereld, aan de ander, naar buiten. Zonder beperkingen en bedenkingen, zonder voorbedachte rade uitreiken. Als deze energie gaat stromen, is het een wisselwerking en komt zuivere liefde naar jou terug. Neem alles wat er is en geef alles wat je hebt.

– Hylke Bonnema –

Voordat je gaat kijken…

Misschien heb je het gevoel dat er een afstand tussen jou en je partner is ontstaan? Of mis je intimiteit in jullie relatie?

Dan wil ik graag samen met jou kijken hoe systemisch werk jou daarin kan helpen.

Ontdek of jij verborgen patronen rondom de liefde in je familiesysteem bij je draagt, die je onbewust tegenhouden in het vertrouwen op je eigen intuïtie in de liefde. Zodat jij deze kunt doorbreken en terug kunt komen in jouw liefdesrelatie.

Systemisch werk gaat over het helen van onze trauma’s. Onze eigen trauma’s, maar ook de trauma’s die onbesproken zijn gebleven in het leven van onze ouders, grootouders en verder terug. De oorzaak van jouw blokkade of trauma’s rondom de liefde (en die van je partner) ligt vaak in het verleden. Met opstellingen kun je helder krijgen waar deze zit en weet je waar de sleutel ligt tot verbinding in jouw liefdesrelatie. Met die sleutel zul je met een open hart de volgende stap kunnen zetten in de verbinding met je partner.

Het is belangrijk dat als je, als je aan je relatie wilt werken, echt bereid bent om in de spiegels (van je verleden) te kijken.

Ik snap dat dit eng is, dus kom, dan doen we het samen.

Kom, dan nemen we de eerste stap uit jouw wachtkamer.

Volg nu de Miniclass

Ontdek de Liefde in je Relatie met Familieopstellingen

Je hebt de verantwoordelijkheid voor jouw relatie genomen door met mij op reis naar binnen te gaan, je gevoel te onderzoeken en de blokkades in je systeem rondom liefde aan te kijken.

Je hebt contact gemaakt met je blokkades rondom de liefde via je voorouders met al hun verborgen verhalen die nu zichtbaar zijn worden. Alles wat er plaatsgevonden heeft in die geschiedenis mag er nu helemaal zijn, waardoor jij hun steun mag ervaren en ruimte mag maken voor wat van jou is in dit liefdesstuk.

Het maakt niet uit waar je bent. Iedere eerste stap is er één en iedere lange reis is begonnen met een eerste stap, die je zojuist al bent begonnen in de richting van jouw hernieuwde liefde in je relatie.

Wil je de deur van je hart weer verder openzetten naar jouw partner?

Mocht je een volgende stap willen zetten, dan heb ik een vervolgtraining voor je gemaakt. Waarbij we meer de diepte ingaan, zodat jij doelgerichter kunt bewegen naar waar jij werkelijk heen wilt in je huidige relatie.

Mijn 5-delige Videotraining – Leef de Liefde in je Relatie met Familieopstellingen ligt voor je klaar.

In deze videotraining gaan we samen, door systemisch te werken, op een diepere laag aan de slag met jouw vraagstuk rondom jouw blokkades in de liefde. Zodat jij na afloop vanuit jouw oprechte verlangens in de liefde, vervolgstappen kunt zetten in de verbinding met je partner.

Via mijn opstellingenmethode laat ik je ervaren hoe jij jouw blokkades nog meer aan kunt kijken, om vanuit daar dichter bij je eigen verlangen in de liefde te komen. Zodat je relatie op een dieper niveau klopt vanuit jouw verlangens en daarmee ook voor je partner.

Omdat ik het leuk vind dat je mijn Gratis Training – Ontdek de Liefde in je relatie met Familieopstellingen hebt gekeken, bied ik je als verdiepende vervolgstap graag de 5-delige Videotraining – Leef de Liefde in je Relatie met Familieopstellingen aan voor € 47,- (normale verkoopprijs € 97,-).

Gebruik bij je bestelling de kortingscode: HBstap22Rel

Ik kijk er naar uit je te ontmoeten!

Hylke

Over Hylke

Zijn klanten noemen hem authentiek, eigenwijs en echt een meester in zijn vak. Hij geldt dan ook als één van de meest veel gevraagde innovatieve topcoaches van dit moment. Hij is de leidende stem van het nieuwe opstellen wereldwijd. Geïnspireerd door Bert Hellinger zelf – de grondlegger van het Systemisch Werk – heeft Hylke zijn werk de laatste 25 jaar doorontwikkeld. Met het Intuïtief Systemisch Coachen geeft hij het vak, maar vooral ook zijn klanten, een nieuwe dimensie in hun leven, hun liefde, hun werk en hun organisatie. Hylke heeft in de afgelopen 20 jaar vele mensen en organisaties geholpen om hun leiderschap te leven. Daarnaast heeft hij 3 boeken gepubliceerd en inmiddels al over de 1.000 mensen opgeleid in zijn werk.